Užsiėmimai suaugusiems 

 Siūlome dvi pagrindines užsiėmimų grupes -  "Joga ore" ir akrobatikos užsiėmimus. Nei vienam užsiėmimui nebūtina jokia ankstesnė jogos arba akrobatikos patirtis.

Pirmą kartą pristatoma Lietuvoje!

"Joga ore" - šiuose užsiėmimuose derinama tradicinė joga, pilatesas su fizine veikla ir oro akrobatika. Tai visiškai nauja sporto rūšis, kuri skirta lankstumo gerinimui, kūno raumenų stiprinimui.  Šie užsiėmimai tinka bet kurio amžiaus grupei (vaikai/paaugliai/suaugusieji).

Kaip vyksta "Jogos ore" užsiėmimai?  Užsiėmimams naudojamas specialus hamakas, kurio pagalba atliekami įvairūs tempimo ir jėgos pratimai. Ilgesnė užsiėmimų laiko dalis praleidžiama hamake ar iš dalies remiantis į jį. Hamakas kabo tokiame aukštyje, kad sportuojantis žmogus galėtų naudotis juo ir dalį savo svorio perkelti ant hamako. Taip sumažinama  darbo apkrova, tenkanti stuburui. Nenaudojant didelės jėgos ir neapkraunant sąnarių "Jogos ore" užsiėmimuose galima lengviau ugdyti kūno balansą ir pusiausvyrą. Kai kurios "jogos ore" pozos papildo įprastos jogos pozas (asanas).   

Kaip pasiruošti užsiėmimams?   Užsiėmimai skirti visiems, norintiems pagerinti lankstumą, kūno pusiausvyrą ir fizinę formą. Nebūtina jokia ankstesnė jogos arba akrobatikos patirtis! Rekomenduojama 2 valandas prieš užsiėmimą nevalgyti. Apranga - ilgos patogios kelnės ir  ilgomis ar trumpomis rankovėmis sportiniai marškinėliai.           


Akrobatikos užsiėmimai  

Šie užsiėmimai skirti visiems, norintiems iš arčiau susipažinti su cirko žanru  - oro akrobatika/gimnastika. 

Kiekviena treniruotė susideda iš trijų etapų: lankstumo lavinimas, akrobatikos mokymasis, jėgos ir fizinės formos gerinimas.

Lankstumo lavinimas: užsiėmimo pradžioje atliekamas bendras viso kūno apšilimas, tempimo pratimai visoms kūno dalims. Pagrindinis tikslas - kuo geriau apšilti visą kūną norint išvengti traumų ir pasitempimų užsiėmimų metu. 

Akrobatikos mokymasis: pagrindinė užsiėmimo dalis. Kiekvienas sportuojantis mokosi jam patinkančią akrobatikos sritį/žanrą. Šiuo metu siūlome mokytis: ant juostų, ant ore pakabinto lanko. Užsiėmimuose galima mokytis sukti lankus, stovėti ant rankų ir dar daug daug visko:)

Jėgos ir fizinės formos gerinimas: be to neapsieina nei vienas sportuojantis žmogus. Jėga ir ištvermė būtina norint tobulėti ir išmokti naujų pratimų. 

Nebūtina jokia ankstesnė jogos arba akrobatikos patirtis!

Svarbiausia didelis noras ir gera nuotaika, o viso kito išmoksime užsiėmimuose! 
 

This free website was made using Yola.

No HTML skills required. Build your website in minutes.

Go to www.yola.com and sign up today!

Make a free website with Yola